MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 15967016
nr 1596 7016
Clubfåtölj
Läder
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:06:06
1.100 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr